سرم اطلاعات
درباره ما

خوشحالم از اینکه اینجا می بینمت!

سلام!

سرم اطلاعات یک موسسه ی رسانه ای حوزه ی سلامت هست، که تلاش به رساندن پیام های مرتبط با حوزه ی سلامت به مخاطبان خود دارد.

سعی افراد در این موسسه بر تولید محتوای باکیفیت و خلاق برای قطب های مختلف نظام سلامت(جامعه ی پزشکان و مراقبان سلامت،جامعه ی بیماران و افراد دغدغه مند نسبت به سلامتی)می باشد. محتوای برنامه ها بر اساس نیاز سنجی های دقیق انتخاب شده و پالایش محتوا و طراحی برنامه بر اساس شیب حرفه ای رسانش پیام می باشد.

گوینده و مدیر مسئول:دکتر سید عرفان مجیدی

توسعه دهنده وب و اپ:مهندس سید علی مجیدی

مدیر فروش و هماهنگی:دکتر محمد مهدی احمدی

پادکست پزشکی و سلامت عمومی سرم اطلاعات:

این پادکست که base production سرم اطلاعات می باشد، دارای یک چرایی بزرگ است:

“چرا من بیمار شدم؟”

ما با جمع آوری سوالات بیماران و پاسخ evidence base به آنها سعی می کنیم به چند هدف برسیم، این اهداف در مطالعات متفاوت اثبات شده است:

1)جدی گرفتن وضعیت ناخوشی:

خیلی اوقات شده که بگیم کاش زودتر به دادش می رسیدم که هزینه و ضرر جسمی کمتری داشت، دقیقا ما اومدیم که بگیم اون جلوتر چه خبره و اگر الان چیکار کنیم کم هزینه تر و کم ضرر تره!

2)کاهش ناخوشی مسیر درمان:

بیماران تا در محیط های درمانی قرار می گیرند دچار اضطراب نهان یا آشکار می شن. همین قدر که خود بیماری اذیت کننده است ؛حسِ ((چه خبره اینجا؟)) اذیت کننده است. یکی از مواردی که حواسمون بهش هست، گفتن اتفاقاتی است، که در مسیر درمان احتمالی شما باید طی کنین. این باعث اطمینان خاطر می شه.

3)کاهش درد:

در مطالعات زیادی صحبت از این شده که دانستن مسیر اتفاقی که در بدن می افتد صبر و آستانه ی درد ما را بالا می برد، ساده اش را بگم اینه که خود درد یک حس ناخوشاینده که وقتی ندونیم چی شده مثل حرکت در یک مسیر تاریکه! ما به حدی که درک ماهیت اتفاق به روشن تر شدن مسیر کمک کنه به شما درباره اش با شما صحبت می کنیم.

4)افزایش خود مراقبتی و تغییرات سبک زندگی

یکی از چالش های عصر ما درگیری با بیماری هاییست که در بلند مدت ما را با یک طیف از رفتارهای خود مراقبتی درگیر می کنه به فرض مثال مصرف منظم دارو یا رژیم خاصی در بیماری دیابت یا پرفشاری خون!

ما زمانی که چرایی و دلیل پشت یک کار را دقیق تر بدانیم خودمون را بیشتر مقید انجام آن کار می کنیم و این را ما در تعداد زیادی از مخاطبهای خوبمون دیدیم،شمام امتحان کنین؛)

برنامه های پادکست سرم اطلاعات به شکل صوتی و برنامه های مصاحبه ای به شکل صوتی و تصویری هر دو هفته در اختیار مخاطبان در تمام پادکچرها و یوتیوب قرار می گیرد.

اگر فکر می کنین موضوعی هست که ما باید در موردش برنامه بسازیم حتما بهمون خبر بدین:

Info@info-serum.ir

برنامه های جزئی نگر:

برنامه های جزئی نگر مبتنی بر نیاز بیشتر بیماران مبتلا به یک ناخوشی است که از زوایای متفاوت به جهت افزایش سطح کیفی زندگی برای این عزیزان اماده می شود.

خلاصه بگم، یاد می دیم یک بیمار حرفه ای تر زندگی کند.

محصول این دست از برنامه ها پکیج سرطان سینه ی سرم اطلاعات می باشد. در موضوعات پیشگیری در سرطان،تغذیه سرطان سینه،دردهای مزمن و نروپاتی،لنف ادم و تورم دست و مسائل روانپزشکی در سرطان سینه آماده و قابل استفاده برای بیماران می باشد.

برنامه های مختص به پزشکان و مراقبان سلامت:

این دست از برنامه ها برای پزشکان و سایر مراقبان حوزه ی سلامت طراحی و اجرا می شود که مبتنی بر موضوع ساختار و مدل ارائه متفاوتی خواهد داشت.

حمایت از ما:

حتما ما را خوب می شناسی ولی اگر دوست داشتی در مورد ما بیشتر بدونی بیا اینجا(اینک درباره ی ما)

بهترین حمایتی که شما مخاطبان عزیز سرم اطلاعات می توانید داشته باشید معرفی برنامه های ما به دوستان و عزیزان خودتون هست که جامعه سالم تری داشته باشیم.

اگر تمایل به حمایت مالی از برنامه های سرم اطلاعات دارید می توانید از لینک زیر استفاده کنید.پیشاپیش از لطف شما سپاسگزاریم.